Pera'da İngilizce

İngilizce dünya üzerinde en çok kişinin konuştuğu ikinci dildir.Dünya nüfusunun beşte birinin yeterli derecede İngilizce bildiği tahmin edilmektedir ve diğer dillerden farklı olarak tüm dünyada ortak iletişim dili haline geldiği için de günümüzde yabancı dil denilince ilk akla gelen dildir.

İngilizceyi özel ders alarak öğrenmek istiyorsanız, hangi seviyede olursanız olun, eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olacağını düşündüğümüz öğretmenimizi size yönlendiriyoruz; böylece öğretmeninizle öncelikle tanışıyor ve bundan sonra kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği müddetçe de danışmanlarımız her zaman sizin çalışmalarınızı takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en etkili olacak süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

İngilizce özel ders program içeriği, ilgili kişi veya kurumlar için yapılan seviye tespit sınavı ve ihtiyaç analizi sonrasında eğitim uzmanları tarafından tasarlanmakta olup, özel ders eğitim metodu ile , öğrencinin öğrenim hızı ve hedefleri baz alınarak belirlenen yoğunlukta sunulmaktadır.

 

Neden İngilizce ?

Dünyanın en yaygın şekilde konuşulan dili olan İngilizce, evrensel dil olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde, yabancı ülkelerle yapılan ticaret, eğitim, turizm ve daha birçok alanda gelişerek büyüyen ilişkiler ile farklı milletlerden milyonlarca kişinin birbirleriyle olan iletişimleri küreselleşmenin en net yansımalarındandır.

Küreselleşen dünyada yerini alıp kalıplarının dışına çıkmak isteyen, öğrenim hayatı boyunca aldığı yabancı dil eğitimleri neticesinde hedeflediği ingilizce düzeyine ulaşamamış olan, ingilizceyi konuşup hayatına aktarmak isteyen, kariyer hedefi olan, akademik çalışmalar yapan kısacası kendini dünya vatandaşı olarak gören herkes genel ingilizce programından yararlanmalıdır.

İngilizce özel ders programları, yabancı ( Amerikalı, İngiliz ) ve türk uyruklu seçkin üniversitelerin ilgili edebiyat veya öğretmenlik bölümlerinden mezun, pedagojik formasyona sahip, yüksek iletişim becerisi olan, gelişen ve büyüyen yeni dünya düzeninde yeni eğitim ve öğretim metotlarını takip eden ve sıkıcılıktan uzak, öğrenciyi her daim yakalayan sistemler kullanan, çalışmalarını da bu bağlamda yürütmeyi hedefleyen alanında uzman öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

İngilizce Seviyeni Ölç!

İNGİLİZCE SEVİYENİZ HANGİ DÜZEYDE? MERAK EDİYORSANIZ  ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVIMIZA KATILARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!

KURSLAR VE SAATLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BAŞVURUN!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt